Pięć pytań do… Basi z Basiasmoter.pl

Pięć pytań do… Basi z Basiasmoter.pl

Basia Smoter swojego bloga (Basiasmoter.pl) zaczęła prowadzić, gdy na świecie pojawił się jej synek. Kolejne wpisy przygotowywała, gdy maluch słodko drzemał i tak jej się to spodobało, że blogowania nie porzuciła nawet wtedy, gdy pociecha nieco już podrosła. I bardzo dobrze, bo to miejsce w sieci to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat dbania o urodę i nie tylko. Swoją drogą nic w tym dziwnego – w końcu autorka to wykwalifikowana kosmetyczka, dyplomowana wizażystka i stylistka wizerunku. Basia doskonale wie też, jak ważne dla kreowania naszego obrazu w oczach innych ludzi są odpowiednio dobrane perfumy. Tym razem zapytaliśmy ją jednak o to, które zapachy lubi najbardziej tak prywatnie. Przeczytajcie koniecznie!

Czy jest jakiś zapach lub zapachy, które kojarzą Ci się z dzieciństwem albo przywołują miłe wspomnienia?

Basia Smoter: Mój zapach dzieciństwa? Jest to zdecydowanie aromat świeżego placka drożdżowego ze śliwkami ledwo co wyjętego z piekarnika mojej babci. Jest jeszcze jeden, niezastąpiony – to zapach mojej ulubionej kolacji – kakao i bułka z masłem. Kakao w dzieciństwie pachniało naprawdę wyjątkowo.

Pamiętasz swoje pierwsze „dorosłe” perfumy?

Basia Smoter: Oczywiście – to były Marc Jacobs Daisy Dream Forever. Mam słabość do pięknych flakoników i bardzo często to właśnie ich wyglądem kieruję się przy zakupie zapachu. A buteleczka wspomnianych wcześniej perfum do tej pory okazjonalnie zdobi moją toaletkę.

Jakich perfum obecnie używasz na co dzień? Pozostajesz wierna jednej kompozycji, a może lubisz testować nowości i eksperymentować?

Basia Smoter: Uwielbiam nowości i ich testowanie. W tej chwili pachnę pięknym zapachem Cityscape Mary Kay.

Czy masz jakieś perfumy na wyjątkowe okazje?

Basia Smoter: Oczywiście, w wyjątkowych chwilach otaczam się niezwykle uwodzicielskim zapachem Chloe.

Gdybyś miała okazję stworzyć swój własny zapach, jakie aromaty znalazłyby się w jego składzie?

Basia Smoter: Zdecydowanie aromat cytrusów i drzewa sandałowego. To musi być bogate i ciekawe połączenie.

Ta mieszanka brzmi naprawdę intrygująco 🙂 Dziękujemy za rozmowę!

12345 (średnia ocen: 5,00 na 5, ilość ocen: 1)
Loading...

Skomentuj