Ola testuje – OLAPLEX NO.3

Ola testuje – OLAPLEX NO.3

Moje włosy rozjaśniam już od 15 roku życia. Tak więc już kilkanaście lat. Jestem naturalną blondynką lecz mój kolor jest po prostu „mysi” . Jak tylko mogłam to rozpoczęłam moją przygodę z włosami pt. jasny blond. Niestety ale lata rozjaśniania poczyniły ogromne zniszczenia. Postanowiłam poszukać pomocy. Po przejrzeniu blogów i wysłuchaniu tysięcy godzin tutoriali na youtube znalazłam rozwiązanie na moje problemy. Nazywa się Olaplex.

W pierwszej chwili byłam sceptyczna. Moja półka w łazience uginała się od różnego rodzaju masek i odżywek, które miały sprawić, że moje włosy nie będą suche i sianowate. Niestety żadna z nich nie dawała w miarę szybkiego i trwałego efektu.
Moja desperacja sięgnęła zenitu i pomimo wysokiej ceny dałam szanse Olaplex. Powiedziałam sobie „ostatnia szansa” i….
Podeszłam do sprawy z pełną powagą bo przecież produkt, który „odbudowuje mostki dwusiarczkowe, które łączą łańcuchy keratyny i tym samym wzmacniają strukturę włosów” musi być skuteczny. I powiem szczerze, że się nie zawiodłam.
Nie jest to typowa odżywka lecz kuracja do stosowania nie częściej niż raz w tygodniu. Jak dla mnie to lepiej bo nie mam czasu na codzienne przesiadywanie w czepku kąpielowym i czekaniu na efekt.

A efekt…WOW był niesamowity.
Moje problematyczne dotychczas długie włosy odżyły. Czułam się jakby urosły mi nowe.
Po zastosowaniu kuracji włos jest gładki, miękki i nie puszy się. Musiałam mocno się powstrzymywać aby co chwile ich nie przeczesywać i dotykać.

Jednym słowem warto zastanowić się nad użyciem kuracji Olaplex w przypadku włosów farbowanych i zniszczonych różnymi innymi zabiegami typu prostowanie.
Oczywiście można zastosować całą kurację czyli preparaty No. 1, No. 2 ale to raczej w salonach fryzjerskich. No. 3 możesz spokojnie zastosować w domu i cieszyć się niesamowitymi włosami.
Wszystkie boimy się drastycznych zmian kolorów włosów a wystarczy zobaczyć co zrobiła Kim Kardashian ze swoimi włosami. Oczywiście z użyciem Olaplex!

kim-kardashian-olaplexPozdrawiam Ola

12345 (brak ocen)
Loading...

Skomentuj